Řízení vzdělávání

Tento modul umožňuje plánovat a řídit vzdělávací proces v rámci organizace veřejné správy nebo samosprávy. Získáte přehled o veškerých objednávkách, připravovaných i absolvovaných vzdělávacích akcích, můžete plánovat, řídit zvyšovat kvalifikace Vašich zaměstnanců.

Plánování a organizace vzdělávání

Můžete plánovat a řídit proces přidělování jednotlivých školení pro zaměstnance, ti budou vždy vědět, na jaké školení jsou přihlášeni, co a do kdy mají studovat. Mějte přehled o všech objednávkách a požadavcích na vzdělávání zaměstnanců.

Kontrola studia a historie certifikátů

Získejte absolutní kontrolu nad procesem studia zaměstnanců. V případě nečinnosti nebo neúspěchu budete včas upozornění. Naleznete zde historii o všech uskutečněných akcích, včetně případných získaných certifikátů a osvědčení.

Integrace s personálním nebo jiným IS

Integrujte modul s personálním systémem a získejte dokonalý přehled o vzdělání a kvalifikaci vlastních zaměstnanců i externích pracovníků. ELOGIO můžet integrovat i na další firemní IS, např. IDM, ekonomický SW případně další.

Nezávazně poptat

Podívejte se, jak funguje modul Metodický portál – Řízení vzdělávání

Navštivte a prohlédněte si Moje Elogio

Moje Elogio

Ukázka z nabídky našich e-learningových kurzů

Agendio – obecné ovládání aplikace

E-learningový kurz od společnosti Marbes consulting vás seznámí s obecným ovládáním aplikace Agendio.

On-line kurz

Novinky v MS Excel 2013

Seznamte se pomocí e-learningového kurzu od společnosti Gopas s novinkami v Microsoft Excel 2013.

On-line kurz

Pokladna / ukázka

Tento kurz od společnosti Marbes consulting vás seznámí se samostatným modulem Pokladna, který nabízí přehledné zpracování hotovostních plateb.

On-line kurz

Bezpečnost práce / ukázka

Ukázka zákonného školení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci od společnosti Educasoft.

On-line kurz

Elogio Vám nabízí

On-line kurzy

On-line kurzy

Vyberte si z nabídky připravených elearningových kurzů pro organizace z veřejného sektoru. Zajistěte si potřebné zákonné vzdělávání a kvalifikaci.

Dozvědět se více
Tvorba e-learningu

Tvorba e-learningu

Zkuste si vytvořit vlastní e-learningové vzdělávací kurzy, případně jiné elektronické dokumenty a zajistěte jejich oběh v organizaci. Vše je jednoduché a intuitivní.

Dozvědět se více
Legislativní servis

Legislativní servis

Shromažďujte legislativní informace pro veřejnou správu a samosprávu. Nabídněte úředníkům důležité informace spadající do jejich příslušné odbornosti.

Dozvědět se více
Řízení vzdělávání

Řízení vzdělávání

Vyzkoušejte plánování a řízení vzdělávacího procesu v rámci organizace veřejné správy či samosprávy. Získejte přehled o objednávkách, plánovaných i absolvovaných akcích. 

Dozvědět se více
Katalog kurzů

Katalog kurzů

Chcete se vzdělávat? Vyberte si z široké nabídky školení, seminářů a elearningových kurzů. Najděte si ten nejvhodnější kurz od nás nebo našeho partnera.

Dozvědět se více