Katalog kurzů

Tento modul Vám umožňuje jednoduchým způsobem vyhledávat a objednávat lektorovaná školení, semináře, konference nebo e-learningové kurzy.

Doporučená školení

Nevíte, který kurz z velké nabídky zvolit ? Orientujte se pomocí organizátorů školení nebo přímo samotných lektorů, vyhledávejte jednoduše pomocí kategorií či jednotlivých forem školení. Vybírejte z široké nabídky jazykových kurzů, IT školení, kurzů účetnictví a daní, nebo marketingových či obchodních kurzů, manažerských dovedností a spousty jiných.

Objednávky jednoduše

Zvolené školení objednejte pohodlně a rychle, bez nutnosti složité komunikace. Potvrzení o objednání včetně pokynů ke zvolené platbě kurzu, Vám budou obratem zaslány na Váš e-mail.

Informace a přehled

Všechny instrukce ke kurzu obdržíte na Váš e-mail. Pokud by došlo k případným změnám v konání kurzu nebo jeho zrušení, budete vždy včas a přesně informování. Zaplacené prostředky Vám v případě zrušení akce budou neprodleně vráceny.

Nezávazně poptat

Podívejte se, jak funguje modul Katalog kurzů

Navštivte a prohlédněte si modul

Katalog kurzů

Ukázka z nabídky našich e-learningových kurzů

Agendio – obecné ovládání aplikace

E-learningový kurz od společnosti Marbes consulting vás seznámí s obecným ovládáním aplikace Agendio.

On-line kurz

Novinky v MS Excel 2013

Seznamte se pomocí e-learningového kurzu od společnosti Gopas s novinkami v Microsoft Excel 2013.

On-line kurz

Pokladna / ukázka

Tento kurz od společnosti Marbes consulting vás seznámí se samostatným modulem Pokladna, který nabízí přehledné zpracování hotovostních plateb.

On-line kurz

Bezpečnost práce / ukázka

Ukázka zákonného školení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci od společnosti Educasoft.

On-line kurz

Elogio Vám nabízí

On-line kurzy

On-line kurzy

Vyberte si z nabídky připravených elearningových kurzů pro organizace z veřejného sektoru. Zajistěte si potřebné zákonné vzdělávání a kvalifikaci.

Dozvědět se více
Tvorba e-learningu

Tvorba e-learningu

Zkuste si vytvořit vlastní e-learningové vzdělávací kurzy, případně jiné elektronické dokumenty a zajistěte jejich oběh v organizaci. Vše je jednoduché a intuitivní.

Dozvědět se více
Legislativní servis

Legislativní servis

Shromažďujte legislativní informace pro veřejnou správu a samosprávu. Nabídněte úředníkům důležité informace spadající do jejich příslušné odbornosti.

Dozvědět se více
Řízení vzdělávání

Řízení vzdělávání

Vyzkoušejte plánování a řízení vzdělávacího procesu v rámci organizace veřejné správy či samosprávy. Získejte přehled o objednávkách, plánovaných i absolvovaných akcích. 

Dozvědět se více
Katalog kurzů

Katalog kurzů

Chcete se vzdělávat? Vyberte si z široké nabídky školení, seminářů a elearningových kurzů. Najděte si ten nejvhodnější kurz od nás nebo našeho partnera.

Dozvědět se více