Legislativní servis

Cílem tohoto modulu je shromažďovat legislativní informace pro veřejnou správu a samosprávu. Zde se úředníci těchto organizací dozvídají důležité informace spadající do jejich příslušné odbornosti.

Informace na dosah, garance obsahu a přehlednost

Legislativní servis garantuje aktuální, přehledné a kvalitně zpracované informace. Uživatelé zde naleznou tři základní sekce: Novinky, Odborné oblasti a Archiv. Aktuálnost sbírek zákonů, vyhlášek a odborných článků je zajištěna integrovaným právním systémem Fulsoft - Zákony, judikatura a literatura 2017 - 2018

Odborné oblasti

Zde naleznete aktuální informace z legislativy nebo Parlamentu ČR, stanoviska orgánů veřejné správy, odborné články, judikaturu soudů a mnoho dalšího.

Publikace vlastních informací

V případě zájmu je možné v tomto modulu také publikovat své aktuality a dokumenty v samostatné sekci. Vytvořte si vlastní místo pro sdílení interních informací daným uživatelům v rámci své organizace nebo i podřízených organizací.

Nezávazně poptat

Podívejte se, jak funguje modul Metodický portál - Legislativní servis

Zaregistrujte se a vyzkoušejte si na 30 dní zdarma modul Metodický portál

Legislativní servis

Ukázka z nabídky našich e-learningových kurzů

Agendio – obecné ovládání aplikace

E-learningový kurz od společnosti Marbes consulting vás seznámí s obecným ovládáním aplikace Agendio.

On-line kurz

Novinky v MS Excel 2013

Seznamte se pomocí e-learningového kurzu od společnosti Gopas s novinkami v Microsoft Excel 2013.

On-line kurz

Pokladna / ukázka

Tento kurz od společnosti Marbes consulting vás seznámí se samostatným modulem Pokladna, který nabízí přehledné zpracování hotovostních plateb.

On-line kurz

Bezpečnost práce / ukázka

Ukázka zákonného školení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci od společnosti Educasoft.

On-line kurz

Elogio Vám nabízí

On-line kurzy

On-line kurzy

Vyberte si z nabídky připravených elearningových kurzů pro organizace z veřejného sektoru. Zajistěte si potřebné zákonné vzdělávání a kvalifikaci.

Dozvědět se více
Tvorba e-learningu

Tvorba e-learningu

Zkuste si vytvořit vlastní e-learningové vzdělávací kurzy, případně jiné elektronické dokumenty a zajistěte jejich oběh v organizaci. Vše je jednoduché a intuitivní.

Dozvědět se více
Legislativní servis

Legislativní servis

Shromažďujte legislativní informace pro veřejnou správu a samosprávu. Nabídněte úředníkům důležité informace spadající do jejich příslušné odbornosti.

Dozvědět se více
Řízení vzdělávání

Řízení vzdělávání

Vyzkoušejte plánování a řízení vzdělávacího procesu v rámci organizace veřejné správy či samosprávy. Získejte přehled o objednávkách, plánovaných i absolvovaných akcích. 

Dozvědět se více
Katalog kurzů

Katalog kurzů

Chcete se vzdělávat? Vyberte si z široké nabídky školení, seminářů a elearningových kurzů. Najděte si ten nejvhodnější kurz od nás nebo našeho partnera.

Dozvědět se více