Vzdělávání

Distanční vzdělávání je v dnešní době velmi oblíbenou formou výuky a oslovuje stále širší skupinu jednotlivců a firem se zájmem o vzdělávání. Není divu, neboť nabízí jistou časovou a lokální svobodu a proto je čím dál více žádaným zbožím ve vzdělávací sféře. Kromě tohoto umožňuje předávat informace zajímavou a interaktivní formou, která v mnoha směrech usnadňuje proces učení. Chcete-li ušetřit čas a náklady na školení, distanční vzdělávání je pro vás tou správnou cestou.

Modul Vzdělávání umožňuje evidenci přihlášených školení, zjištění aktuálního stavu a dále také přehled všech v minulosti absolvovaných vzdělávacích akcí, včetně možnosti stažení získaných certifikátů.

Nezávazně poptat

Organizujte si školení 

Pomocí modulu Vzdělávání vždy budete vědět, na jaké školení jste přihlášeni, co a do kdy máte zpracovat. Po úspěšném absolvování kurzů, zde naleznete archivní informace o všech uskutečněných akcích, případně pokud jste i objednatel, o objednávkách. 

Využijte jedinečnou nabídku 30 dní na vyzkoušení

Registrovat

Nabídka připravovaných školení

BOZP školení bezpečnosti práce

Předcházejte situacím, kdy je na pracovišti ohrožena bezpečnost Vaše nebo Vašich kolegů. V případě krizové situace Vás školení naučí jak správně postupovat.

Poptat

Motivace
a komunikace

Kurz určený pro každého, kdo chce lépe „komunikovat“ se svými kolegy, lidmi z týmu či zaměstnanci, udělat změnu k lepšímu a využívat motivační nástroje pro své okolí.

Poptat

Anonymizace a zveřejňování smluv

Seznamte se s možností zveřejňování smluv jak na webových stránkách obce, v Registru smluv provozovaných Portálem veřejné správy, tak v aplikaci E-ZAK.

Poptat

Referentské školení řidičů

Zopakujte si nejdůležitější zásady a vyvarujte se nejčastějších chyb, kterých se řidiči dopouští. Tento kurz je určen pro řidiče s řidičským oprávněním.

Poptat

Elogio Vám nabízí

E - learning

Spouštění volně dostupných či zakoupených elektronických kurzů společnosti Marbes consulting a jeho partnerů. Vzdělávejte se pohodlně z domova či kanceláře.

Dozvědět se více

Metodický portál

Přehled aktuálních informací z legislativy, Parlamentu ČR, judikatury soudů, orgánů veřejné správy a mnoho dalších odborných článků.

Dozvědět se více