Metodický portál

Cílem Metodického portálu je sdružovat informace pro veřejnou správu a samosprávu. Jedná se o místo, kde se úředníci veřejné správy a samosprávy dozvídají důležité informace spadající do jejich příslušné odbornosti. Portál také nabízí uživatelům IS PROXIO zajímavé rady a články, jak správně využívat tento informační systém v každodenní praxi. 

Aktuálnost sbírek zákonů, vyhlášek a odborných článků je zajištěna integrovaným právním systémem Fulsoft - Zákony, judikatura a literatura 2017 - 2018.

Nezávazně poptat

Garance obsahu, jednoduchost a přehlednost

Metodický portál vždy garantuje aktuální, přehledně a kvalitně zpracované informace. Uživatelé modulu se k informacím dostanou online prostřednictvím portálu ELOGIO skrze tři základní sekce: Novinky, Odborné oblasti a Archiv.

Odborné oblasti

Jednotlivé odborné oblasti se dělí na METODICKÉ INFORMACE a ŘEŠENÍ PROXIO. V nich uživatel nalezne aktuální informace z legislativy nebo Parlamentu ČR, stanoviska orgánů veřejné správy, odborné články, judikaturu soudů a mnoho dalšího. V části určené pro uživatele IS PROXIO pak navíc aktuality z vývoje a podpory tohoto systému, metodické materiály a další. 

Publikujte své vlastní informace

V případě zájmu a zakoupení licence ke zveřejňování, je možné v tomto modulu publikovat i své informace a dokumenty v samostatné sekci a ty pak zpřístupnit daným uživatelům v rámci organizace.

Využijte jedinečnou nabídku 30 dní na vyzkoušení

Registrovat

Nabídka připravovaných školení

BOZP školení bezpečnosti práce

Předcházejte situacím, kdy je na pracovišti ohrožena bezpečnost Vaše nebo Vašich kolegů. V případě krizové situace Vás školení naučí jak správně postupovat.

Poptat

Motivace
a komunikace

Kurz určený pro každého, kdo chce lépe „komunikovat“ se svými kolegy, lidmi z týmu či zaměstnanci, udělat změnu k lepšímu a využívat motivační nástroje pro své okolí.

Poptat

Anonymizace a zveřejňování smluv

Seznamte se s možností zveřejňování smluv jak na webových stránkách obce, v Registru smluv provozovaných Portálem veřejné správy, tak v aplikaci E-ZAK.

Poptat

Referentské školení řidičů

Zopakujte si nejdůležitější zásady a vyvarujte se nejčastějších chyb, kterých se řidiči dopouští. Tento kurz je určen pro řidiče s řidičským oprávněním.

Poptat

Elogio Vám nabízí

E - learning

Spouštění volně dostupných či zakoupených elektronických kurzů společnosti Marbes consulting a jeho partnerů. Vzdělávejte se pohodlně z domova či kanceláře.

Dozvědět se více

Vzdělávání

Jednoduchý přístup k Vašim naplánovaným školením, získaným certifikátům, absolvovaným kurzům a přehledu Vašich objednávek.

Dozvědět se více