E - learning

Modul E-learning nabízí celou řadu placených i volně dostupných e-learningových kurzů, které můžete ihned využít k dalšímu rozvoji vašich odborných znalostí. Kromě tohoto, je zde i možnost vytvářet vlastní e-learningové kurzy či elektronické studijní materiály, včetně jejich následné administrace. 

Všem uživatelům dále umožňuje využívat plnohodnotný online přístup k zakoupeným nebo přiděleným kurzům a to jen za pomoci webového prohlížeče a internetového připojení.

Student získává prostřednictvím modulu E-learning možnost svobodné volby organizovat si vlastní výuku dle svých možností a představ.

Nezávazně poptat

Využijte nabízená školení

Projděte si nabízená školení a rozvíjejte své znalosti a dovednosti on-line, za pomoci portálu Elogio.

Zpracujte si své vlastní kurzy

Pokud si potřebujete vytvořit vlastní e-learningový kurz, který jste na Elogio nenašli, v modulu E-learning to není problém. Zde jsou vám k dispozici autorské nástroje iTrivio a Moodle, pomocí kterých si můžete zpracovat svůj vlastní kurz či test a ten poté prezentovat na Elogio, či exportovat do standardů SCORM, AICC a spouštět je případně v jiných LMS aplikacích.

Moodle     

Využijte jedinečnou nabídku 30 dní na vyzkoušení

Registrovat

Nabídka připravovaných školení

BOZP školení bezpečnosti práce

Předcházejte situacím, kdy je na pracovišti ohrožena bezpečnost Vaše nebo Vašich kolegů. V případě krizové situace Vás školení naučí jak správně postupovat.

Poptat

Motivace
a komunikace

Kurz určený pro každého, kdo chce lépe „komunikovat“ se svými kolegy, lidmi z týmu či zaměstnanci, udělat změnu k lepšímu a využívat motivační nástroje pro své okolí.

Poptat

Anonymizace a zveřejňování smluv

Seznamte se s možností zveřejňování smluv jak na webových stránkách obce, v Registru smluv provozovaných Portálem veřejné správy, tak v aplikaci E-ZAK.

Poptat

Referentské školení řidičů

Zopakujte si nejdůležitější zásady a vyvarujte se nejčastějších chyb, kterých se řidiči dopouští. Tento kurz je určen pro řidiče s řidičským oprávněním.

Poptat

Elogio Vám nabízí

E - learning

Spouštění volně dostupných či zakoupených elektronických kurzů společnosti Marbes consulting a jeho partnerů. Vzdělávejte se pohodlně z domova či kanceláře.

Dozvědět se více

Metodický portál

Přehled aktuálních informací z legislativy, Parlamentu ČR, judikatury soudů, orgánů veřejné správy a mnoho dalších odborných článků.

Dozvědět se více